Перший соціальний магазин від Партії промисловців і підприємців України


У місті Іллічівську (Одеська область) під патронатом Партії промисловців і підприємців України (ПППУ) відкрився перший у нашій країні соціальний магазин. Всі продукти харчування представлені в ньому продаються за оптовими цінами, тобто без торгової надбавки.

В першу чергу у соціальний магазин надійшли товари першої необхідності. Причому за цінами, яких не існує ні в одному супермаркеті міста Іллічівка. Приміром, кілограм борошна коштує 3,20 грн., рису - 5,50 грн., цукру - 7,80 грн., півлітри соняшникової олії - 5,35 грн.

«Не важливо, що поки в соціальному магазині всього один прилавок, - сказав майбутній директор торговельної точки Василь Коваль. - Ми будемо активно розвиватися. Формула роботи соціального магазину проста: мінімум витрат на обслуговування - максимум економічного ефекту».

Першими покупцями соціального магазину стали інваліди праці. Їх в Іллічівську понад 200 осіб. Надалі картки на обслуговування зможуть отримати й інші незахищені категорії населення. Привернути увагу держави до проблем інвалідів та малозабезпечених, а отже - допомогти їм вижити в непростих ринкових умовах - основна мета, яку поставила перед собою Партія промисловців і підприємців України.

«Ми порахували, - повідомив голова Іллічівській районної організації ПППУ Микола Вербецький, - що в середньому сім'я з трьох осіб, перебуваючи на обслуговуванні в соціальному магазині, зможе заощадити до 300 гривень на місяць. На перших порах покупці будуть самостійно приходити за необхідними продуктами. Однак згодом співробітники магазину зможуть доставляти їм товари додому. До речі, багато інвалідів праці, втративши профпридатність, зберегли бажання працювати. Для них відкриття магазину - прекрасний шанс знайти себе в житті і допомогти один одному».

За словами голови Одеської міської організації Партії промисловців і підприємців України Володимира Усова, надалі планується, що соціальні торгові точки для інвалідів з'являться в усіх містах і районах нашої країни. Лідери ПППУ готові в цьому допомогти.

«Партія промисловців і підприємців України захищає інтереси не тільки людей бізнесу, але і незаможних верств населення, які не мають достатньо коштів для існування. І відкриття соціального магазину - важливий крок у нашій роботі з об'єднання зусиль підприємців у наданні допомоги тим, хто цього потребує найбільше», - підкреслив Володимир Усов.

« назад