На рівні ділової активності


Днями офіс Одеської обласної організації Партії промисловців і підприємців України (ПППУ) з робочим візитом відвідав голова Тернопільської обласної організації ПППУ, голова правління Українського союзу промисловців і підприємців в Тернопільській області, депутат Тернопільської міської ради Василь Чубак.

Мета ділової поїздки - розповісти про виконану роботу на посаді голови обласної організації ПППУ в Тернопільській області, обмінятися досвідом з одеситами. Василь Чубак також повідомив про те, що має намір балотуватися на посаду мера Тернополя.

Він переконаний, що саме від бізнесу, від людей справи залежить розвиток держави. «На сьогоднішній день управлінський менеджмент бізнес-структур набагато вищий, ніж в державі. Адже, керівники підприємств несуть відповідальність перед своїми співробітниками, і на голослівні обіцянки у них просто немає часу», - говорить Василь Чубак.
Як приклад, він навів особистий досвід: «Ми відкрили власне підприємство з випуску панчішно-шкарпеткових виробів, продукція якого експортується в країни Європейського союзу, Росію та Канаду. А торгово-розважальний центр «Подоляни» став візитною карткою Тернополя. Нами створено більше 2,5 тисяч робочих місць – ось результат конкретної справи».

Люди, які входять в команду Партії промисловців і підприємців, - представники реального сектору економіки, власники виробництва. «Раніше ми не були публічні, так як займалися справою. З приходом до влади нової політичної сили ми зрозуміли, що, консолідуючи інтереси держави та бізнесу, зможемо, помінявши бюрократичну систему влади, спільними зусиллями вирішувати існуючі в суспільстві проблеми. Переконаний, що люди вибиратимуть саме таких кандидатів, які демонструють відповідальність та відданість справі» , - заявив Василь Чубак.

Не кидатися на барикади, а займатися справою - такою є позиція і лідера Партії промисловців і підприємців України Олександра Коробчинського. «Люди справи обов'язково прийдуть до влади і відразу ж почнуть займатися не цькуванням опонентів і з'ясуванням стосунків, а збільшенням дохідної частини бюджету міста та країни в цілому, тим, до чого вони звикли, будучи власниками підприємств, бюджети яких їм завжди належало наповнювати, розвиваючи виробництво», - підкреслив глава Партії.
Олександр Коробчинський зазначив, що багато регіональних лідерів - членів Партії, людей гідних і авторитетних, що побудували успішний бізнес, готові висунути свої кандидатури в мери. І Партія промисловців і підприємців України готова їх підтримати.

І ще на один важливий факт звернув увагу Олександр Коробчинський: «Наша зустріч пройшла на двох мовах: російською та українською. Але ми чудово розуміли один одного. Представників двох діаметрально протилежних за менталітетом регіонів - півдня і заходу країни - об'єднала спільна справа Партії промисловців і підприємців: любов до України, яку усі хочуть бачити процвітаючою».

« назад